TRENING MEDYCZNY

Godziny otwarcia:

Poniedziałek 8:00 – 16:00

Wtorek           8:00 – 16:00

Środa             8:00 – 16:00

Czwartek       8:00 – 16:00

Piątek            8:00 – 16:00

Sobota           8:00 – 12:00

Niedziela       Nieczynne

Potrzebujesz pomocy?

Zadzwoń, aby uzyskać pomoc lub szczegółowe informacje na temat oferowanych usług.

Rodzaje treningów

W naszej ofercie dostępne są trzy rodzaje treningów: funkcjonalny, zdrowotny oraz trening medyczny w Bydgoszczy, dostosowane do indywidualnych potrzeb pacjentów.

Trening funkcjonalny jest idealny dla każdego, kto chce poprawić swoją sprawność fizyczną i wzmocnić mięśnie. Ćwiczenia są dopasowane do możliwości uczestnika, co pozwala na osiągnięcie lepszych rezultatów w krótkim czasie. Trening ten polecany jest zarówno osobom początkującym, jak i bardziej zaawansowanym.

Trening zdrowotny jest przeznaczony dla osób, które chcą poprawić kondycję i samopoczucie, zwłaszcza jeśli prowadzą siedzący tryb życia. Trening zdrowotny pomaga walczyć z bólami, napięciami mięśniowymi oraz negatywnymi skutkami braku ruchu.

Nasze treningi medyczne w Bydgoszczy to idealne rozwiązanie dla osób szukających profesjonalnego wsparcia w procesie rehabilitacji i poprawy kondycji fizycznej.
Model współpracy 1:1.

To nie wszystkie jego zalety, gdyż poprzez ruch mogą poprawić się inne aspekty Twojego życia, takie jak ilość stresu, sen, zdrowie psychiczne.

Moja rola nie kończy się na terapii ruchowej. Nauczę cię rozumieć swoje ciało i jego potrzeby w systemie kompleksowym, skupiając się na wszystkich aspektach życia.

Dodatkowo współpracuję z fizjoterapeutą z naszego studia, co pozwala na kompleksowe podejście do treningu i rehabilitacji, łącząc fizjoterapię z indywidualnie dobranymi ćwiczeniami.

Jak trening ze mną może Ci pomóc?
Co leczymy

Holistyczne podejście do każdego pacjenta.

Specjalizuję się w przywracaniu zdrowia i ruchu poprzez innowacyjne i skuteczne metody terapii oraz stosowanie zaawansowanych technik rehabilitacyjnych, które są dostosowane do indywidualnych potrzeb i celów zdrowotnych każdego pacjenta.

Rehabilitacja przedoperacyjna i pooperacyjna

Skierowana do osób, które planują bądź przeszły operację w obrębie narządu ruchu. Jej celem jest przygotowanie do planowanego zabiegu oraz jak najszybszy powrót do sprawności fizycznej po jego wykonaniu.

Rehabilitacja po urazach i kontuzjach

Terapia ukierunkowana na zmniejszenie lub całkowite pozbycie się bólu towarzyszącego urazom i kontuzjom. Obejmuje zarówno techniki manualne jak i indywidualny program ćwiczeń.

Patient Exercising under Care of Therapist

Rehabilitacja sportowa


Wsparcie przeciążonych i przemęczonych mięśni, które poddawane są intensywnemu wysiłkowi. Fizjoprofilaktyka, która ma na celu zapobieganie kontuzjom.

person in black and white striped long sleeve shirt

Rehabilitacja w bólach kręgosłupa

Indywidulanie dobrana terapia mająca na celu wyeliminowanie bólu w obrębie kręgosłupa.





manual release, myofascial release, physiotherapy

Pinoterapia


Zbiór technik diagnostycznych i terapeutycznych, które swoje zastosowanie znajdują zarówno w urazach ortopedycznych jak i ostrych zespołach bólowych. Świetne rezultaty uzyskuje się również w kontuzjach i zespołach przeciążeniowych. Podczas zabiegu pinoterapii stosuje się narzędzie takie jak piny i katy.

persons hand on white textile

Masaż


Wiele oferowanych odmian masażu sprawia, że każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy na masaż tkanek głębokich, masaż klasyczny lub sportowy.



Person Making Taping to Woman's Neck

Kinesiotaping


Wszechstronne zastosowanie tapingu sprawia, że sprawdzi się on u osób z zespołami bólowymi, kontuzjami oraz obrzękami. Może on być stosowany jako samodzielna metoda lub być uzupełnieniem kompleksowej terapii.

person holding black knit cap

Elektroterapia


Prądy przeciwbólowe TENS, elektrostymulacja mięśni będąca uzupełnieniem ich treningu jak i ukierunkowana na ich rozluźnienie. Profesjonalna pomoc w odbudowie i regeneracji mięśni oraz pozbyciu się bólu.

ease, woman, sleep

Rehabilitacja stomatologiczna


Terapia narządu żucia przeznaczona dla osób mających problemy w obrębie stawów skroniowo-żuchwowych oraz bóle głowy.

Jak wygląda współpraca ze mną?

KROK 1: ANALIZA RUCHOWA

Na podstawie obszernego wywiadu i testów ruchowych przeanalizujemy Twoją sprawność ruchową, a następnie wspólnie określimy proces treningowy ukierunkowany na realizację Twojego celu.

KROK 2: PROCES TERAPEUTYCZNO - TRENINGOWY

Dostosowany do Twoich potrzeb oraz możliwości, w którym będziemy wspólnie dążyć do realizacji założonych celów.

Darmowa rozmowa

Jeżeli nadal nie jesteś pewny/pewna, czy jestem w stanie Ci pomóc – umów się na bezpłatną 15 – minutową rozmowę online, podczas której rozwieję Twoje wątpliwości.

Aby się umówić napisz do mnie mailowo lub na Instagramie naszego studia.

FAQ

Najczęściej zadawane pytania.

Przejrzyj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, aby dowiedzieć się więcej o oferowanych usługach i procesie leczenia.

Nie, skierowanie od lekarza nie jest wymagane do wizyty u fizjoterapeuty, jednak dokumentacja medyczna może pomóc w diagnozie i dobieraniu odpowiedniej terapii.

Przyjdź w wygodnym ubraniu, które pozwoli na swobodne poruszanie się oraz przynieś ze sobą wyniki badań i ewentualne zalecenia lekarskie, jeśli takie posiadasz.

Fizjoterapia może czasami wywoływać dyskomfort, zwłaszcza gdy obszar leczenia jest bardzo wrażliwy, ale każda terapia jest dostosowana do indywidualnego progu bólu pacjenta.

Tak, ćwiczenia domowe są kluczowym elementem większości programów rehabilitacyjnych i pomagają przyspieszyć proces leczenia oraz utrzymać efekty terapii.